חברת פוליש לרצפה

פוליש לרצפה - קבלו הצעות מחברות הפוליש המובילות בישראל

מחפשים חברת פוליש לרצפה?

השאירו פרטים וקבלו מגוון הצעות קרובות לאזור המגורים שלכם בהקדם

פוליש לרצפה

שמירה על רצפות מבריקות ואטרקטיביות תדרוש יותר ממגב ומטאטא בלבד. ליטוש והברקה הן שתי טכניקות המשקמות את הברק של סוגים רבים של ריצוף, כמו רצפות אריחים, שיש ורצפות עץ. בעוד שהשטיפה וההברקה מבוצעים על מנת לקבל רצפות מבריקות, שתי הטכניקות השונות מייצרות תוצאות שונות משימוש בשני מכשירי חשמל שונים.

מכשירי פוליש לרצפה 

חיץ פוליש נראה כמו שואב אבק אך יש לו כידון רחב וגוף גדול יותר. בתוך גופו מברשות ממונעות המסתובבות במהירות מתכווננת במטרה ללטש ולנקות רצפות. חלק מהמאגרים כוללים פקדי כידון כדי לסייע בהנחיית המאגר לחללים שונים. ליטוש רצפה ידרוש מלטש. המברקים נראים דומים למאגרים אך הם כבדים הרבה יותר, ומספקים לחץ נוסף המסייע לייצר ברק למראה רטוב ונקי. במקום לנוע מצד לצד, המבערים רצים בקו ישר, קדימה ואחורה. בנוסף להיותם כבדים יותר, מנועי הצורבנים מסובכים יותר לעבודה במהירות גבוהה.

צִחצוּחַ

חיפוי רצפה משתמש במאגר לליטוש ריצוף. בעוד שיש לנקות את הריצוף לפני ניקוי הריצוף, המגבונים מאחור מסייעים באיסוף לחות ולכלוך שנותרו. ניתן לבצע חציצה במהירות גבוהה או נמוכה. מכונות חיץ סטנדרטיות פועלות במהירות 175 סל"ד. חיץ מהיר עשוי לפעול בין 1,250 ל -1,500 סל"ד. בעוד שההברקה מחזירה צבע בוהק לריצוף, היא לא משיגה את אותה רצפת הברקה במראה רטוב.

בעוד שההברקה עשויה להתייחס לניקוי ולליטוש של רצפות, ליטוש מתייחס רק לליטוש הריצוף במהירות גבוהה יותר כדי ליצור ברק אופטימלי. הפוליש הנוסף נובע ממהירות גבוהה יותר של המבער, שעשויה לפעול בין 1500 ל -2,500 סל"ד. הצריבה מתבצעת לעתים קרובות לאחר הברקה כדי להשיג את הברק בעל המראה הרטוב.

הבדלים

בנוסף ליצירת רצפה מבריקה יותר, ליטוש וריצוף עם הפוליש הרבה יותר מהיר מאשר ליטוש רגיל בגלל המהירות הגבוהה שלו. גיליון "תחזוקה תברואתית" בפברואר 2002 ציין כי ליטוש של 10,000 מ"ר – ריצוף באמצעות חיץ דורש 25 שעות עבודה כאשר משתמשים במכונת רצפה בגודל 20 אינץ 'הפועלת בסל"ד 350, אבל, מלטש בגודל 27 אינץ 'הפועל ב -2,000 סל"ד עשוי ללטש את אותו הריצוף תוך 4.5 שעות. בעוד שליטוש ישייף מהר יותר את הרצפות, יש להקפיד למרוח מספיק שכבות גימור, אחרת הריצוף עשוי להישחק.

באיזו תדירות לנקות רצפות

באזורים מסחריים עם תנועה גבוהה ברגליים, אפשר ורצוי לנקות רצפות על בסיס חודשי. זה ישמור על הרצפות מבריקות וחדשות, והלקוחות והעובדים במתחם ידעו להעריך את זה. ככל שהרצפה מלוטשות עם פוליש לרצפה בתדירות גבוהה יותר כך הן יראו טוב יותר.

יתר על כן, ניקוי מסייע בשמירה על אורך החיים של הרצפה. הברקה טובה מחלצת הצטברות של פסולת ושריטות שנטמעות על הרצפה לאחר תקופה מסוימת ללא פוליש. הברקה עשויה להאריך את חיי הרצפה, ולסייע בחסכון עלויות משמעותי לאורך זמן.

למידע נוסף על ליטוש והברקה של רצפות מסחריות ופרטיות – השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר מהחברות הגדולות בישראל