חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים - קבלו הצעות מחברות הניקיון המובילות בישראל

מחפשים חברת ניקיון לבית?

השאירו פרטים וקבלו מגוון הצעות קרובות לאזור המגורים שלכם בהקדם

באתר תוכלו למצוא חברות ניקיון בתים שפועלות במשך למעלה מ- 35 שנה שמירה על ניקיון ביתכם הייתה ונותרה בראש סדר העדיפויות. מה חברות הניקיון עושות על מנת לתת את השירות הטוב ביותר גם בזמן הקורונה:
  • הצוותי ניקיון של החברות שלנו משתמש בפתרון חיטוי לניגוב מתגי תאורה, ידיות לדלתות, משטחי אמבטיה ואזורים אחרים שנפגעים בהם. אנו מנקים ומחטאים את ביתך באמצעות מוצרים הכוללים מוצרי חיטוי רשומים מסוימים של איגוד הגנת הסביבה (EPA) ושיטות ניקוי ספציפיות, כגון מגב עם מגבים של מיקרופייבר, שהוכיחו ירידה של 99% בחיידקים.
  • אנו אומרים לחברי הצוות שלנו לכבות את כל מטליות הניקוי והראשים בין הבתים ולהלבין אותם ביסודיות בין השימוש.
  • אנו נותנים לצוותים שלנו את האפשרות לשטוף את ידיהם במים וסבון ולהשתמש בחיטוי ידני אנטיבקטריאלי בין הבתים.
  • אנו עוקבים מקרוב אחר סוכנויות הבריאות הלאומיות, הממלכתיות והמקומיות אחר ההתפתחויות האחרונות ומלווים בהנחיית גורמי ממשל ובריאות הציבור.
  • הצוותים שלנו מספקים מסכות וכפפות לשימוש בזמן ניקיון הבית.
כשאנחנו עובדים יחד, אנחנו יכולים לשמור על ניקיון הבית שלך.

עושים מעל ומעבר כדי לספק את הניקיון הכי טוב שאפשר

ניקיון משחק תפקיד גדול בנוחות הבית שלכם, אך לבעלי בתים רבים פשוט אין את הזמן לבצע משימה זו בגלל אורח חייהם העמוס, אנו מכירים בכך שבית נקי הוא בית שמח, ולכן אנו גאים להציע שירותי ניקיון בתים מקיפים. כל חברות ניקיון הבתים הגדולות בישראל, המהימן ביותר בשירותי ניקיון בתים.

תוכניות ניקיון בתים מותאמות אישית ללא חוזים

אנו מבינים שלכל משפחה יש את ההעדפות שלה, ולכן אנו מתאימים את כל הבקשות הספציפיות שלך לתכנית הניקיון שלך. החשוב מכל, לעולם לא תצטרך לחתום על חוזים מסורבלים וארוכים שלא ניתן להבין על מה בדיוק חותמים בהם. החברות באתר מאזות ידאגו לעשות את הכל בצורה פשוטה בהירה וקלה. בעוד שחלק מחברות הניקיון משתמשות בתכניות ניקיון מתחלפות, החברות באתר שלנו ערוכות לנקות את כל הבית בכל פעם שאנחנו מגיעים לשירות. עם זאת, רק בגלל שאנחנו יכולים לא אומר שאנחנו חייבים. אנו נעבוד עם העדפות הניקיון שלך בנוסף ללוח הזמנים שלך, כדי להבטיח שתעדוף את הצרכים שלך בהתאם

יתרונות בריאותיים של שירותי ניקיון מקצועיים

כאתר המאגד את חברות הניקיון המקצועיות בישראל אנו מתגאים ביכולתנו להפחית חיידקים, אלרגנים וחיידקים אחרים העלולים להפיץ מחלות בביתכם. לעוזרות הבית למגורים שלנו יש את החומרים הדרושים כדי להיפטר מביתך מנגיפים ואלרגנים מוטסים. על פי המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות (NIAID), כמיליארד הצטננות מדווחים מדי שנה בארצות הברית בלבד. המרכז לבקרת מחלות מדווח כי ילדים מפספסים כ -22 מיליון ימי לימוד בשנה בגלל הצטננות. חברות הניקיון באתר שואפת לצמצם את המספר הזה על ידי סיוע לאלפי משפחות ברחבי הארץ לחיות חיים נקיים ובריאים יותר. על מנת למנוע הצטננות, אנו ממליצים לך ולמשפחתך:
  • שטפו את הידיים באופן קבוע
  • אכלו תזונה מאוזנת
  • נקו את הבית באופן קבוע
ניקיון הבית המקצועי של החברות באתר יודעים היכן ריינובירוסים וחיידקים מדבקים אחרים שוכנים לרוב בבתים. לא רק שהחברות מספקות שירותים מקצועיים שמסירים רעלים אלו, בנוסף החברות משתמשות בשיטות השומרות על השליטה באבק ועוזרות למנוע חזרת חיידקים.

שימוש במוצרים הנכונים

מכיוון שאכפת לנו מהבית שלך ועל מנת שהוא יהיה נקי ומהנה ככל האפשר, צוותי ניקיון הבתים שלנו לוקח את הזמן כדי להבטיח שהמוצרים הנכונים משמשים בכל עת. חומרי ניקוי זולים רבים מדוללים ומשאירים שאריות מאחור, בעוד שמנקים מרוכזים בהם אנו משתמשים יעילים הרבה יותר. אנו שמחים גם לקחת בחשבון את העדפותיך אם אתה מעדיף להשתמש בפתרונות הניקוי הירוקים ותוכל לקבל הצעות מחיר לפתרונות ניקיו ירוקים לביתך מחברות הניקיון באתר. הביקורותשל חברות ניקיון הבתים באתר מעידות על איכות העבודה שלהם. הלקוחות יודעים שהם יכולים לסמוך עליהם שידאגו שהכל יהיה במקום ונקי נוצץ כשהם עוזבים.